Matrace Pružinové

LISA
Matrace Lisa
Pružiny
Kokosová doska
Potahová látka Aloe Vera - kvalitní pletená látka je zhotovená z elastického jemného materiálu a vlastnosti této látky zaručují dostatečnou hygienu. Materiál je antibakteriální a je vhodný i pro lůžka alergiků.
Potahová látka Linien - vysoce kvalitní pletená látka luxusního vzhledu je zhotovená z elastického jemného materiálu o vysoké objemové hmotnosti. Vysoká elasticita, podporuje pružnost matracového jádra. Materiál je vhodný i pro lůžka alegiků.
Potahová látka Greenfirst - luxusní pletená látka s bioaktivní úpravou na bázi přírodních rostlinných esencí (citron, levandule a eukalyptus). 100% přírodní ochrana proti roztočům. Vhodné pro alergiky.
Potahová látka Supreme - základní verze tkané látky příjemné na dotyk. Tyto látky se vyznačují vysokou pevností a oproti pleteným látkám se mohou čistit pouze chemicky.
Potahová látka Kristallblau - je zhotovená z elastického jemného materiálu. Vlastnosti této látky zaručují dostatečnou hygienu a jsou optimální pro využití k výrobě matrací. Materiál je antibakteriální a je vhodný i pro lůžka alergiků.
Zašlete nám referenci
 
Výška jádra18 cm 10 let záruka na jádro Doporučená nosnost do 120kg  Pojená polyurethanová pěna polyurethanová pěna Kokosové vlákno Pružiny Potah prošitý antialergickým polyesterem Potah se zdravotním certifikátem Certifikát ÖKO-TEX Zdravotní matrace - klinicky testována

LISA

Komfortní pružinová matrace, jež vyniká především výraznou pružností a vzdušností.
Jednotlivé vrstvy jádra matrace jsou složeny z kokosovláknité desky ze 100% přírodních surovin a pojeného polyurethanu. Znásobená ochranná vrstva zamezuje protlačení pružin.

Výška jádra: 18 cm

Výška matrace v potahu: cca 18 až 21 cm (dle typu potahu)

Doporučené uložení: na pevný nebo polohovací lamelový rošt

Tvrdosť matraca: T2 ( rozsah od T1 - T5 )

Link na poťahové látky Potahové látky

Výpočet ceny:

Materiál:
Velkost *:
kusů:
 

3 022,- CZK

( s DPH)
2 497,52 CZK
(bez DPH)
* V případě požadavku atypických rozměrů nás kontaktujte.